Difference between revisions of "Template:Lithuanian/Intro"

From TED Translators Wiki
Jump to: navigation, search
(Created page with "<big><center>'''Sveiki atvykę į lietuvių kalbos svetainę OTPedijoje!*'''</center> Čia rasite informaciją, naudingą vertėjams ir aranžuotojams, susijusią su lietuvių k...")
 
Line 1: Line 1:
 
<big><center>'''Sveiki atvykę į lietuvių kalbos svetainę OTPedijoje!*'''</center>
 
<big><center>'''Sveiki atvykę į lietuvių kalbos svetainę OTPedijoje!*'''</center>
  
Čia rasite informaciją, naudingą vertėjams ir aranžuotojams, susijusią su lietuvių kalba TED atvirų vertimų projekte.  
+
Čia rasite naudingos naudingos informacijos vertėjams ir aranžuotojams, susijusios su TED atvirų vertimų projektu. Taip pat šiame tinklapyje yra patarimų, naudingų nuorodų, bei dažniausiai daromų klaidų sąrašas.
Čia rasite patarimų, naudingų nuorodų ir taip pat labiausiai paplitusių klaidų sąrašą.  
+
Pravartu prisijungti prie mūsų Facebook grupės, kurioje vyksta gyvos diskusijos, kuriose dalijamasi informacija, susijusia su šiuo projektu. [https://www.facebook.com/groups/OTPLietuva// Nuoroda į grupę].
Taip pat kviečiame prisijungti prie mūsų grupės Facebook, kurioje gyvai diskutuojame ir dalinamės susijusiomis temomis. Tai galite padaryti [https://www.facebook.com/groups/OTPLietuva// čia].
+
'''Susidūrėte su sunkumais, tačiau nerandate atsakymo? -- Susisiekite su [[:Category:Lithuanian_Language_Coordinator|kalbos koordinatoriais]].'''
'''Jeigu turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su [[:Category:Lithuanian_Language_Coordinator|kalbos kordinatoriais]].'''
 
  
*Šiuo metu puslapis yra pildomas, tad prašome apsilankyti dar kartą apžiūrėti atsinaujinusios informacijos. </big>
+
*Šiuo metu portalas yra nuolat atnaujinamas, tad siūlome apsilankyti dažniau. </big>

Revision as of 20:37, 30 July 2014

Sveiki atvykę į lietuvių kalbos svetainę OTPedijoje!*

Čia rasite naudingos naudingos informacijos vertėjams ir aranžuotojams, susijusios su TED atvirų vertimų projektu. Taip pat šiame tinklapyje yra patarimų, naudingų nuorodų, bei dažniausiai daromų klaidų sąrašas. Pravartu prisijungti prie mūsų Facebook grupės, kurioje vyksta gyvos diskusijos, kuriose dalijamasi informacija, susijusia su šiuo projektu. Nuoroda į grupę. Susidūrėte su sunkumais, tačiau nerandate atsakymo? -- Susisiekite su kalbos koordinatoriais.

  • Šiuo metu portalas yra nuolat atnaujinamas, tad siūlome apsilankyti dažniau.